Nawigacja
Szkoła
· Aktualności
· Kronika
· Artykuły
· Historia Wsi
· Historia Szkoły
· Dokumenty szkolne
· Nauczyciele
· Sport w szkole
· Różne
· Galeria
· Pobierz
Uczniowie
· Rekrutacja
· Plan lekcji
· Samorząd Uczniowski
· Sukcesy uczniów
· Szkolne Koło Caritas
Rodzice
· Wykaz podręczników
· Rada Rodziców
· Kalendarz szkolny
· Zajęcia dodatkowe
· Cyberprzemoc
Strona
· Linki
· Księga Gości
· Kontakt
Z życia szkoły...




Dar Serca

Bądź z nami! – gorąca prośba o wsparcie finansowe dla szkoły. Prosimy o wpłaty na konto Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Jaworniku. Konto: 75 9168 1030 0260 1254 2000 0010 Tytułem: Dar Serca
Licznik odwiedzin:
Dzisiaj: 173
Wczoraj: 324
Razem: 714,059
Nawigacja
Artykuły » Arytkuły nauczycieli » Sport w szkole
Sport w szkole
Zawody sportowe w roku szkolnym 2015/2016
Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA
Zawody gminne:
K. Kozak – 5 (rzut p.palantową)
P. Ciepłak – 2 (skok)
A. Cynar – 5 (skok)
K. Kumorek – 4 miejsce (rzut)
Udział: B. Magiera, D. Chudziak, N. Kudła, J. Pałys, B. Pałys, D. Tarnawski
Mini piłka ręczna
Zawody gminne:
Dziewczęta: 4 miejsce
Skład: A. Cynar, P. Ciepłak, D. Chudziak, A. Magiera, B. Magiera, A. Bator, N. Kudła
Chłopcy: 4 miejsce
Skład: K. Kozak, K. Kumorek, P. Mikoś, Sz. Stec, B. Pałys, K. Pałys, D. Tarnawski, K. Pilch,
Mini koszykówka
Zawody gminne:
Chłopcy: 5 miejsce
Skład: K. Kozak, K. Kumorek, P. Mikoś, Sz. Stec, B. Pałys, K. Pałys, D. Tarnawski, K. Pilch, K. Delikat,

Czwórbój lekkoatletyczny
Zawody gminne:
Dziewczęta: 6 miejsce
Skład: A. Cynar, D. Chudziak,
B. Magiera, A. Bator, N. Kudła
Chłopcy: 3 miejsce
Skład: K. Kozak, K. Kumorek,
P. Mikoś, Sz. Stec, K. Pałys, D. Tarnawski,

Zawody sportowe - rok szkolny 2014/2015

Indywidualne biegi
przełajowe
Zawody gminne:
Klasy 3-4
B.Magiera – 9 miejsce
D. Chudziak – 11 miejsce
J. Bator – 14 miejsce
D. Tarnawski – 8 miejsce
B. Pałys – 14 miejsce
K. Pałys – 12 miejsce
Klasy 5-6
K. Kozak – 7 miejsce
J. Magiera -10 miejsce
P. Szostak -13 miejsce
N. Kudła – 16 miejsce

Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA
Zawody gminne:
R. Łobaza -2 miejsce (skok)
K. Kozak – 8 (bieg 1000 m)
P. Ciepłak – 4 (bieg 60 m)
A. Pitera – 2 miejsce (skok)
K. Kudła – 5 miejsce (rzut)
P. Szostak – 11 (bieg 800 m)
Zawody powiatowe:
R. Łobaza, A. Pitera – udział miejsca 5-7

Mini piłka ręczna
Zawody gminne:
Dziewczęta:5 miejsce

Trójbój Lekkoatletyczne
Zawody gminne:
Chłopcy: 3 miejsce
Dziewczęta: 4 miejsce
Tenis stołowy:
Zawody gminne:
Chłopcy: 9-12 miejsce
(D. Rusin, K. Kozak)
12-13 miejsce
(K. Kumorek, Sz. Stec)


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/2014

1. Indywidualne biegi przełajowe
Zawody gminne:
Klasy 3-4
Patrycja Ciepłak -1 miejsce
Natalka Kudła – 12 miejsce
Ada Magiera – 16 miejsce
Radek Łobaza – 3 miejsce
Jakub Kumorek – 6 miejsce
Kacper Kozak – 7 miejsce
Klasy 5-6
Monika Sołtys -1 miejsce
Adrianna Pitera – 9 miejsce
Marcin Lasota – 17 miejsce
Jakub Loch – 16 miejsce
Adrian Wojtaszek – 18 miejsce
Zawody powiatowe:
Monika Sołtys -2 miejsce
Jakub Kumorek – 17 miejsce
Radek Łobaza – 20 miejsce
Patrycja Ciepłak – 23 miejsce
Zawody wojewódzkie:
Monika Sołtys - udział

2. Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA
Zawody gminne:
Adrian Wojtaszek, Jakub Loch – udział w zawodach (pozostali na wycieczce)
3. Mini piłka ręczna
Zawody gminne:
Dziewczęta: 3 miejsce
skład: M. Sołtys, K. Pałys, D. Magiera, A.Pitera, K. Kudła, K. Pięciak, M. Wełniak, K. Delikat, P.Szostak
Chłopcy: 3 miejsce
skład: K. Kozak, J. Kumorek, P. Mikoś, R.Łobaza, J. Magiera, Sz. Stec, K. Wiśniowski, A. Wojtaszek, K. Walus, P.Stec, F. Lubas, J, Loch, K. Kawalec,

4. Tenis stołowy
Zawody gminne:
Chłopcy: 5 miejsce
( A. Wojtaszek, K. Loch)
Chłopcy: 9 miejsce
(F. Lubas, D. Rusin)
Dziewczęta: 5 miejsce
(D.Magiera, M. Sołtys)

5. Trójbój Lekkoatletyczny
Zawody gminne:
Chłopcy: 2 miejsce
(K.Kozak, K.Kumorek, R.Łobaza, J.Magiera, Sz. Stec)
Dziewczęta : 7 miejsce
(J. Cynar, N. Kudła, A. Magiera, O. Wojnarowska)

6. Mini Piłka Nożna
Zawody gminne:
Chłopcy: 4 miejsce w grupie

Ogólnopolski Turniej - Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – eliminacje powiatowe
– IV miejsce
(A. Wojtaszek, K. Loch, Sołtys, K. Pałys)


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013

1. Indywidualne biegi przełajowe
zawody gminne:
klasy 3-4
Kacper Kozak-6 miejsce
Mateusz Stawarz – 8 miejsce
Ada Pitera – 1 miejsce
Paulina Szostak – 4 miejsce
klasy 5-6
Monika Sołtys -1 miejsce
Edyta Lutak - 7 miejsce
Krystian Domaradzki -1 miejsce
Kamil Kozak – 4 miejsce
zawody powiatowe:
Monika Sołtys -6 miejsce
Krystian Domaradzki -4 miejsce
Kamil Kozak – 9 miejsce

2. Mini piłka ręczna
zawody gminne:
dziewczęta:2 miejsce
skład drużyny: S. Cynar, A. Janusz, E. Lutak, U. Magiera, S. Sołtys,M. Sołtys, K. Pałys,
D. Magiera, A. Pitera, K. Kudła

3. Mini piłka koszykowa
zawody gminne:
chłopcy: 2 miejsce
skład drużyny: A. Cynar, K. Domaradzki, K. Kozak, D. Stachura, K. Walus, K. Loch, A.Wojtaszek, F. Lubas, P.Stec

dziewczęta: 3 miejsce
skład drużyny: S. Cynar, A. Janusz, E. Lutak, U. Magiera, S. Sołtys,M. Sołtys, K. Pałys,
D. Magiera, A. Pitera, K. Kudła


4. Tenis stołowy
zawody gminne:
chłopcy: 5-6 miejsce ( A. Wojtaszek, K. Kozak)
7-8 miejsce (K. Loch, K. Domaradzki)

dziewczęta: 10 miejsce (E Lutak, M. Sołtys)


5. Mini piłka siatkowa
zawody gminne:
dziewczęta: 5-6 miejsce
skład drużyny: A. Janusz, E. Lutak, U. Magiera, S. Sołtys,M. Sołtys, K. Pałys,
A. Pitera, K. Kudła


6. Czwórbój Lekkoatletyczne
zawody gminne:
chłopcy: 6 miejsce
skład drużyny: A. Cynar, K. Domaradzki, K. Kozak, K. Loch, A.Wojtaszek, F. Lubas,

dziewczęta : 3 miejsce
skład drużyny: A. Janusz, E. Lutak, U. Magiera, S. Sołtys, M. Sołtys, A. Pitera,


7. Trójbój Lekkoatletyczny
zawody gminne:
chłopcy: 5 miejsce
skład drużyny: M. Stawarz, K. Kozak, R. Łobaza, Sz. Stec, J. Magiera

dziewczęta : 3 miejsce
skład drużyny: P. Ciepłak, J. Cynar, A. Pitera, K. Kudła


8. Ogólnopolski Turniej - Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
eliminacje powiatowe – 5 miejsce



Osiągnięcia sportowe – rok szkolny 2011/2012

1. Indywidualne mistrzostwa SZS w Lekkoatletyce – wrzesień 2011

Zawody gminne:
Ula Chudziak – 3 miejsce (bieg na 600 m)
Michał Kozak - 2 miejsce (bieg na 1000 m)
Kamil Pikuła - 2 miejsce (skok w dal)
Paweł Najdecki - 3 miejsce (rzut p. palantową)
Udział w zawodach: W. Bator (rzut p.palantową), P.Pałys (bieg na 60 m), K. Wojtaszek (bieg na 1000 m), K. Domaradzki (bieg na 60 m), D. Bieryło (rzut p.palantową)

Zawody powiatowe:
U.Chudziak, M. Kozak, K. Pikuła, P. Najdecki – udział w zawodach, wszyscy około 6-7 miejsce

2. Indywidualne biegi przełajowe – październik 2011

Zawody gminne:
Klasy 3-4
Monika Sołtys- 1 miejsce

Udział w zawodach: Patryk Stec, Adrian Wojtaszek, Kamil Walus

Klasy 5-6
Paweł Najdecki- 1 miejsce
Kamil Pikuła - 2 miejsce
Paweł Sołtys - 5 miejsce
Udział w zawodach: Kamil Kozak, Kamil Wojtaszek, Edyta Lutak, Ula Chudziak, Danuta Jewiasz

Zawody powiatowe:
Paweł Najdecki- 3 miejsce
Kamil Pikuła - 5 miejsce


Zawody wojewódzkie:
Paweł Najdecki- 45 miejsce
Kamil Pikuła - 34 miejsce





3. Tenis stołowy – luty 2012

Zawody gminne:
Chłopcy: P. Najdecki, K. Kozak- 7 miejsce
P. Mnich , K. Wojtaszek- 8 miejsce


4. Mini piłka ręczna – styczeń 2012

Zawody gminne:
Chłopcy 2 miejsce
Skład: P. Najadecki, D. Bieryło, K. Wojtaszek, P. Mnich, D. Sołtys, P. Sołtys, K. Pikuła, P. Pałys, M. Kozak, K. Kozak, A. Cynar
Dziewczęta: 3 miejsce
Skład: U. Chudziak, W. Bator, M. Domaradzka, N.Domaradzka, M. Kwolek, B. Magiera, N. Stawarz, A. Wolan, S. Sołtys


5. Mini piłka koszykowa – luty 2011

Zawody gminne:
Chłopcy 1 miejsce
Skład: P. Najadecki, D. Bieryło, K. Wojtaszek, P. Mnich, D. Sołtys, K. Pikuła, P. Pałys, K. Kozak, A. Cynar, M. Kozak
Dziewczęta: 3 miejsce
Skład: U. Chudziak, W. Bator, M. Domaradzka, N.Domaradzka, M. Kwolek, B. Magiera, N. Stawarz, A. Wolan, S. Sołtys, E. Lutak


Zawody powiatowe:
Chłopcy: 4 miejsce


6. Czwórbój Lekkoatletyczny – maj 2012

Zawody gminne:
Chłopcy 1 miejsce
Skład: P. Najadecki, D. Bieryło, D. Sołtys,, K. Pikuła, K. Domaradzki, K. Kozak


Zawody powiatowe:
Chłopcy: 3 miejsce



7. Sztafetowe Biegi Przełajowe – październik 2011

Zawody powiatowe:
Chłopcy 3 miejsce
Skład: P. Najadecki, D. Bieryło, K. Wojtaszek, P. Sołtys, D. Sołtys, K. Pikuła, P. Pałys, K. Kozak, K. Domaradzki, M. Kozak

8. Mini Piłka Siatkowa – marzec 2012

Zawody gminne:
Chłopcy 5-6 miejsce
Skład: D. Bieryło, K. Pikuła, K. Wojtaszek, P. Najdecki

9. Mini piłka nożna
Zawody gminne:
Chłopcy 4 miejsce










Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011
1. Indywidualne mistrzostwa SZS w Lekkoatletyce – wrzesień 2010
Zawody gminne:
Patrycja Domaradzka – 2 miejsce (skok w dal)
Michał Pitera - 2 miejsce (bieg na 1000 m.)
Magdalena Gorzynik- 3 miejsce (rzut p. palantową)
Paweł Najdecki - 4 miejsce (rzut p. palantową)
Udział w zawodach: E. Śliwińska, K. Pikuła, K. Wojtaszek, Ł. Stawarz, D. Bieryło, P. Minich, K. Domaradzki, W. Bator, U. Chudziak, A. Ciuba

Zawody powiatowe:
P. Domaradzka, M. Gorzynik – udział w zawodach

2. Indywidualne biegi przełajowe – październik 2010
Zawody gminne:
Klasy 3-4
Monika Sołtys- 5 miejsce
Agata Janusz- 7 miejsce
Udział w zawodach: Sylwia Sołtys, Ula Magiera, Krystian Domaradzki, Patryk Stec

Klasy 5-6
Michał Pitera- 1 miejsce
Ewelina Śliwińska- 4 miejsce
Udział w zawodach: M. Gorzynik, E. Siuciak, K. Wojtaszek, K. Pikuła, P. Najdecki
Zawody powiatowe:
Michał Pitera- 1 miejsce
Udział w zawodach: M. Sołtys
Zawody wojewódzkie:
Michał Pitera 71 miejsce

3. Szachy – październik 2010

Zawody gminne:
drużynowo 3 miejsce
Skład drużyny: Arek Cynar, Paweł Najdecki, Monika Sieczkowska, Beata Walus

4. Tenis stołowy – marzec 2011

Zawody gminne:
Chłopcy: P. Najdecki, K. Wojtaszek- 2 miejsce
P. Mnich , Ł. Stawarz- 9-12 miejsce
Dziewczęta: B. Walus, M. Gorzynik- 4 miejsce
E.Siuciak, P. Domaradzka- 9-10 miejsce
Zawody powiatowe:
Chłopcy: P. Najdecki, K. Wojtaszek- 6 miejsce

5. Mini piłka ręczna – grudzień 2010

Zawody gminne:
Chłopcy 3 miejsce
Skład: P. Najadecki, D. Bieryło, K. Wojtaszek, P. Mnich, D. Sołtys, P. Sołtys, K. Pikuła, P. Pałys, Ł. Stawarz, M. Pitera
Dziewczęta: 1 miejsce
Skład: M. Kwolek, U. Chudziak, W. Bator, P. Domaradzka, M. Gorzynik, E. Siuciak, B. Walus, K. Żurawska, J. Ciuba, J. Magiera

Zawody powiatowe:
Dziewczęta: 2 miejsce

6. Mini piłka koszykowa – luty 2011

Zawody gminne:
Chłopcy 5 miejsce
Skład: P. Najadecki, D. Bieryło, K. Wojtaszek, P. Mnich, D. Sołtys, P. Sołtys, K. Pikuła, P. Pałys, Ł. Stawarz, P. Kumorek
Dziewczęta: 1 miejsce
Skład: M. Kwolek, U. Chudziak, W. Bator, P. Domaradzka, M. Gorzynik, E. Siuciak, B. Walus, K. Żurawska, J. Ciuba, J. Magiera, E. Lutak

Zawody powiatowe:
Dziewczęta: 1 miejsce

Zawody rejonowe:
Dziewczęta: 4 miejsce

7. Szachy – zawody indywidualne – marzec 2011

Zawody gminne:
Klasy 3-4
Udział w zawodach: Adrian Wojtaszek, Kamil Walus, Kamil Kawalec

Klasy 5-6
Monika Sieczkowska- 1 miejsce
Beata Walus- 5 miejsce
Udział w zawodach: P. Najdecki , A. Cynar

Zawody powiatowe:
Monika Sieczkowska- 4 miejsce

8. Czwórbój Lekkoatletyczny – maj 2011

Zawody gminne:
Chłopcy 6 miejsce
Skład: P. Najadecki, D. Bieryło, D. Sołtys,, K. Pikuła, P. Pałys, Ł. Stawarz,
Dziewczęta: 1 miejsce
Skład: E. Śliwińska, W. Bator, P. Domaradzka, M. Gorzynik, E. Siuciak, B. Walus,
Zawody powiatowe:
Dziewczęta: 3 miejsce


9. Mini piłka nożna – czerwiec 2011

Zawody gminne:
Chłopcy 7-8 miejsce
Skład: P. Najadecki, D. Bieryło, K. Wojtaszek, , D. Sołtys, P. Sołtys, K. Pikuła, A. Wojtaszek,
Ł. Stawarz,
Przygotowanie do zawodów i opieka – P. Marszałek



Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010

1. Indywidualne Biegi Przełajowe październik/listopad 2009
Zawody powiatowe:
- 3 miejsce - Paweł Najdecki
- Kamil Pikuła – udział
2. Szachy – zawody drużynowe październik/listopad
Zawody gminne:
- 1 miejsce skład drużyny: T. Cynar, K. Delikat, D.Chudziak, M.Sieczkowska
Zawody powiatowe:
- 2 miejsce drużyny
Zawody rejonowe:
- 5 miejsce
3. Mini Piłka Ręczna listopad/grudzień
Zawody gminne:
- 2 miejsce dziewczęta
Skład drużyny: A. Dobrowolska, S.Śliwińska, M. Gorzynik, P. Barć, K. Pikuła, P. Domaradzka, M. Sieczkowska, E. Siuciak, B. Walus
4. Tenis Stołowy
Zawody gminne:
- 2 miejsce chłopcy
Skład drużyny: D. Rędziniak, P. Najdecki
- 3 miejsce chłopcy
Skład drużyny: K. Delikat, D. Pączek
- 5 miejsce dziewczęta
Skład drużyny: P. Domaradzka, B. Walus
- 7 miejsce dziewczęta
Skład drużyny: S. Śliwińska, P. Śliwińska
Zawody powiatowe:
- 7 miejsce drużyna chłopców (Rędziniak, Najdecki)
5. Szachy indywidualne
Zawody gminne:
- 1 miejsce – M. Sieczkowska
- 3 miejsce – B. Walus
- 3 miejsce – A. Cynar
- 3 miejsce – U. Magiera
Zawody powiatowe:
- 2 miejsce – M. Sieczkowska
- 3 miejsce –B. Walus
- 4 miejsce – U. Magiera
- 4 miejsce – A. Cynar
Kwalifikacje do zawodów wojewódzkich – M. Sieczkowska, B. Walus
6. Trójbój Lekkoatletyczny
Zawody gminne:
- 2 miejsce chłopcy
Skład drużyny: P. Njadecki, K. Wojtaszek, K. Pikuła, D. Bieryło, D. Sołtys, P. Mnich
-4 miejsce dziewczęta
Skład drużyny: W. Bator, U. Chudziak, D. Jewiasz, E. Lutak, M. Sołtys
7. Mini Piłka Nożna
Zawody gminne:
- 4 miejsce chłopcy
Skład drużyny: D. Chudziak, P. Chudziak, T. Cynar, K. Delikat, M.Musiał, D. Pączek, D. Rędzianiak, K. Szewczyk, P. Najdecki


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2008/2009

1. Indywidualne mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce wrzesień 2008

Zawody gminne:
- Magdalena Wieszczek 1 miejsce (skok w dal)
- Paweł Ciepłak 1 miejsce (skok w dal)
- Sylwia Śliwińska 2 miejsce (rzut p. palantową)
- Natalia Lasota 3 miejsce (rzut p. palantową)
- Paweł Wojtowicz 2 miejsce (bieg na 1000 m)
- Karolina Pikuła 3 miejsce (bieg na 600 m)
- Damian Sołtys 4 miejsce (bieg na 1000 m)

Udział w zawodach: M. Bator (rzut), G. Cynar (bieg na 1000 m),
M. Daszkowski (bieg na 60 m), K. Hajduk (bieg na 600 m),
H. Tarnawski (bieg na 60 m)

Zawody powiatowe:
- Karolina Pikuła 3 miejsce
- Natalia Lasota 2 miejsce
- Magdalena Wieszczek 3 miejsce
- Sylwia Śliwińska 5 miejsce

Udział w zawodach: P. Wojtowicz, P. Cieplak

Zawody wojewódzkie:
- Natalia Lasota 27 miejsce
- Magdalena Wieszczek 16 miejsce

2. Indywidualne Biegi Przełajowe październik/ listopad 2008

Zawody gminne:
klasa IV i młodsi:

- Paweł Najdecki 1 miejsce
- Kamil Pikuła 2 miejsce
- Paweł Sołtys 7 miejsce
- Michał Pitera, Łukasz Stawarz – udział
- Ewelina Śliwińska 1 miejsce
- Patrycja Domaradzka 5 miejsce
- Ewelina Siuciak, Monika Sieczkowska, Beata Walus – udział


klasa V – VI:

- Paweł Wojtowicz 2 miejsce
- Magdalena Wieszczek 8 miejsce
- K. Pikuła, G. Cynar, M. Daszkowski, D. Sołtys – udział


Zawody powiatowe:

- Ewelina Śliwińska 5 miejsce
- Paweł Wójowicz 8 miejsce
- P. Najdecki, K. Pikuła, P. Domaradzka - udział

3. Szachy – zawody drużynowe październik /listopad

Zawody gminne:
- 1 miejsce skład drużyny: M. Daszkowski, H.Tarnawski,
T. Rędziniak, M. Sieczkowska

Zawody powiatowe: (Strzyżów)
- 2 miejsce

Zawody rejonowe: (Krosno)
- 3 miejsce

4. Mini piłka ręczna listopad

Zawody gminne: (Niebylec)
- chłopcy 4 miejsce
skład drużyny: G. Cynar, M. Daszkowski, D. Sołtys, P. Wojtowicz,
P. Cieplak, M. Bator, T. Cynar, D. Pączek, K. Delikt, H. Tarnawski

Gminne zawody mini piłki ręcznej dziewcząt – Niebylec 27.11.2008 r.
dziewczęta – 3 miejsce

skład drużyny:
M. Wieszczek, A. Hadam, M. Gorzynik, S. Śliwińka, N. Lasota, D. Dobrowolska, B.Walus, M. Gorzynik

5. Gminny Turniej Piłki Halowej – Niebylec 05.02.2009 r. IV miejsce
Skład drużyny: D. Rędziniak, T. Rędziniak, M. Bator, P. Ciepłak, G. Cynar, M. Daszkowski, T. Delikt, M. Rak, D. Sołtys, H. Tarnawski, P. Wojtowicz

6. Gminne Drużynowe zawody w tenisa stołowego – Konieczkowa
Dziewczęta: S. Śliwińska, A. Delikt – 1 miejsce
A. Hadam, N. Lasota – 5/6 miejsce
Chłopcy: T. Rędziniak, P.Wójtowicz - 1 miejsce
P. Cieplak, D. Rędziniak, H. Tarnawski – 2 miejsce

7. Powiatowe Drużynowe zawody w tenisa stołowego – Gogołów 10.03.200 r.
Dziewczęta: S. Śliwińska, A. Delikat – 7 miejsce
Chłopcy: T. Rędziniak, P.Wójtowicz - 1 miejsce
Tłumacz strony
Losowa fotografia
Projekty Unijne









Polecamy
Parafia Jawornik
Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworniku
Zespół Szkół w Połomi
Strona o wsi Połomia.
Szkoła Podstawowa w Bliziance.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło